שמלות כלה 

הכל זהב: גם שמלות הכלה שלכן

הטרנד הלוהט והחד משמעי שפוקד אותנו בדיוק עכשיו הוא שמלות כלה בגווני לבן וזהב או לבן מוזהב

 

נפתח בטרנד הלוהט בסצנת שמלות הכלה לסוף שנת 2018 ופתיחת שנת 2019: לבן וזהב. כל שילוב של השניים או אפילו רמזים לנצנוץ מוזהב בבדים הלבנים שמאפיינים את רוב שמלות הכלה, יעשו את העבודה. הטרנד הזה בא לידי ביטוי באופן חד משמעי בקרב לא מעט מפורסמות שהתחתנו בחודשים האחרונים, אחרי שהוא התנצנץ יפה-יפה על מסלולי תצוגות האופנה המובילות בעולם.

 

הכלות לעתיד לא מפסיקות לחפש את הביטוי כלות לבושות בזהב ברשתות החברתיות והביקוש הולך וגדל באופן משמעותי מאז שנת 2017. כל זאת בצדק, אם חושבים על זה. זהב יכול להרגיש הרבה יותר מיוחד מאשר קרם או לבן נקי. העובדה הזו באה לידי ביטוי גם על השטיח האדום. כוכבות הוליווד הגדולות ביותר בחרו בשמלות שמשקפות את הטרנד וזכו למחמאות רבות. הרי ידוע, כי הצבע המוזהב נוטה להחמיא יותר לכל גווני העור.

 

ברור, כעת ששמלות הכלה הטרנדיות ביותר בעולם מעצבי ההוט קוטור כבר עודכנו במראה הזה במשך השנה האחרונה. בין המעצבים הגדולים אפשר למצוא כאלה שבחרו להקדיש קולקציה שלמה של שמלות כלה לשנת 2019 לצבע המוזהב.

 

לכל מי שתהתה כיצד היא יכולה לשמור את עצמה בגבולות העיצוב העכשווי והלוהט, כעת נדמה שהשאלה זוכה לתשובה חדש משמעית: גם אם החתונה מתקיימת על חוף הים, בחצר האחורית בבית של ההורים או במתחם האירועים הכי נוצץ במדינה, הצבע שלך לשמלת הכלה הוא לבן מוזהב.